BAZÉN 3 hod. (pondělí-pátek) - Vstupenky

28. 5. 2023
Prohlídky

Nákupem vstupenky potvrzuji, že jsem se seznámil s: NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD BAZÉNU LIBERECAKTUÁLNÍ OBSAZENOST BAZÉNU LIBERECAKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBU BAZÉNU LIBEREC a AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBA POSILOVNY.

Platnost vstupenky je 10 dnů od zakoupení ve dnech a čase určených pro veřejnost. Platnost vstupenky (pondělí - pátek) je pouze v těchto dnech. Nelze využít o víkendu a státním svátku.

K ceně vstupenky může být připočítán manipulační poplatek v závislosti na zvoleném způsobu úhrady. Za neuplatněné evstupenky nelze na provozovateli vymáhat náhradu.

Při vstupu do bazénu je návštěvník povinen prokázat se dokladem opravňujícím k použití ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY.

Minimální věk návštěvníka pro vstup bez doprovodu osoby starší 18 let je 15 roků.

Nákupem vstupenky beru na vědomí, že doba pobytu v areálu může být ukončena dříve, než doba na kterou je vstupenka zakoupena a to z důvodu ukončení provozní doby pro veřejnost.

On-line zakoupená vstupenka je předkládána na šatnách v analogové, nebo elektronické formě. Vstupenku je návštěvník povinen předložit ke kontrole i při odchodu ze šaten.

Kontrola zakoupených vstupenek probíhá elektronicky. Dojde-li při kontrole vstupenky k pochybnostem o platnosti vstupenky, není provozovatel povinen tyto pochybnosti zkoumat a má právo vstupenku odmítnout a návštěvníka tak nevpustit.