» eVSTUPENKA INFORMAČNÍ a REZERVAČNÍ SYSTÉM
úvodní stránka » Pavel Šporcl - Vánoce na modrých houslích , Generali tour 2017

Pavel Šporcl - Vánoce na modrých houslích , Generali tour 2017

 

 
Pavel Šporcl - Vánoce na modrých houslích , Generali tour 2017
6. 12. 2017 19:00 - 21:30
ostatni
Liberec, Dům kultury Liberec
Rezervovat
Účinkují:
Pavel Šporcl - housle
Jana Šrejma Kačírková - soprán
Český chlapecký sbor Boni pueri
Karlovarský symfonický orchestr
Jan Kučera - dirigent

Popis projektu:
Pavel Šporcl po dvouleté přestávce opět vyráží na velké vánoční turné. V jedenácti městech České republiky představí koncertní provedení svého prvního vánočního alba a zahraje překrásné vánoční melodie, písně i tradiční koledy v unikátní aranži pro jeho modré housle a orchestr. V jejich podání zazní zahraniční vánoční písně jako je Tichá noc, svatá noc či Rolničky. V premiéře zazní i houslistova vlastní vánoční kompozice Modlitba. Chybět nebudou ani melodie z filmu Anděl Páně II. a v neposlední řadě hymna českých Vánoc: Narodil se Kristus Pán.
V českých městech houslistu doprovodí Karlovarský symfonický orchestr, na Moravě Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín - vždy pod taktovkou Jana Kučery. Jednotlivé vánočně laděné koncerty ozdobí i hlasy atraktivních hostů: koloraturní soprán pěvkyně Jany Šrejma Kačírkové a sborové hlasy renomovaného Českého chlapeckého sboru Boni pueri. Speciálním hostem pražských koncertů, konaných ve Foru Karlín, bude přední česká harfistka Jana Boušková.
Prosincové turné Pavla Šporcla naváže na houslistovo první vánoční album, které natočil s proslulou Královskou liverpoolskou filharmonií a dirigentem Sebastianem Lang-Lessingem. Hostem alba je Český chlapecký sbor Boni Pueri. Nahrávka, jejímž producentem je Jon Cohen, bude k dostání v říjnu tohoto roku.

Více informací: www.pavelsporcl.cz
www.facebook.com/pavelsporcl

Změna programu vyhrazena.
« zpět na výpis akcí

Zpracovávám...