Bedna Klub

Bedna Klub, Hanychovská 328/10, 460 07 Liberec

Bedna Klub je liberecký multižánrový klub určený pro všechny generace hudebních fanoušků.

Nacházíme se v areálu Beer Warehouse, v těsné blízkosti tramvajové zastávky Staré pekárny. Bedna Klub je kulturní stánek, klub a místo pro všechny, kdo si chtějí posedět, pohovořit, dobře se najíst i napít, pobavit se anebo se jen uvolnit a užívat si v příjemném prostředí.

Škála našeho programu je pestrá a bohatá, tak jak se na město Liberec sluší a patří. Naší snahou je zprostředkovat všem lidem kulturní zážitky jako jsou koncerty, divadelní představení, taneční vystoupení či projekce.

Variabilnost vnitřního prostoru umožňuje pořádat jednak komornější koncerty, tak i živější produkce pro větší počet návštěvníků, kteří se při dobré skleničce hudbou baví a nechávají se unést jejím rytmem.

Budou Vám zde představováni mladí, známější i velmi známí muzikanti široké sféry hudebních stylů. Podporujeme především živé hudební produkce a chtěli bychom dát prostor i začínajícím místním kapelám, aby si mohly vyzkoušet koncertovat před publikem.

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru v zajímavém prostředí. Těšíme se na všechny příznivce dobré hudby, dobrého jídla i pití a hlavně dobré nálady.